Ochrona osobista

Maska Halo

CleanSpace

 

 

CleanSpace® Halo jest systemem filtrującym z własnym zasilaniem (PAPR) zawierającym inteligentną technologię w rewolucyjnie kompaktowym urządzeniu. CleanSpace zapewnia maksymalną ochronę dla pracowników służby zdrowia i opieki medycznej, przy jednoczesnym komforcie użytkowania, szybkiej instalacji i łatwej integracji w każdym otoczeniu.
Nowe rozwiązanie w ochronie dróg oddechowych. Twój wybór nie jest już ograniczony do gorących i dusznych jednorazowych masek oraz dużych systemów PAPR, które są niewygodne, kosztowne i kłopotliwe w użyciu.

REWOLUCYJNA OCHRONA DRÓG ODDECHOWYCH DLA SŁUŻBY ZDROWIA

INTELIGENTNA TECHNOLOGIA DLA OCHRONY DRÓG ODDECHOWYCH
CleanSpace® Halo jest systemem filtrującym z własnym zasilaniem (PAPR) zawierającym inteligentną technologię w rewolucyjnie kompaktowym urządzeniu. CleanSpace zapewnia maksymalną ochronę dla pracowników służby zdrowia i opieki medycznej, przy jednoczesnym komforcie użytkowania, szybkiej instalacji i łatwej integracji
w każdym otoczeniu.

Nowe rozwiązanie w ochronie dróg oddechowych. Twój wybór nie jest już ograniczony do gorących i dusznych jednorazowych masek oraz dużych systemów PAPR, które są niewygodne, kosztowne i kłopotliwe w użyciu.

PEWNOŚĆ OCHRONY
• Wysoki poziom ochrony: efektywna filtracja cząstek 0,3μm lub większych filtrem HEPA/P3 na poziomie 99,97% włącznie z zagrożeniami biologicznymi.
• W pełni przetestowany i certyfikowany: zatwierdzony przez NIOSH/CE.
• Odporny na wodę: (Klasa IP 66): można stosować w prysznicach odkażających i często myć.
• Regularne wysokie wyniki testów dopasowania: Przeciętny współczynnik dopasowania to 3.000. Zapewnia to, że pracownicy są pod ochroną nawet podczas intensywnego sezonu.
• Kompatybilny ze standardowym szpitalnym wyposażeniem ochrony osobistej: (fartuchy, czepki i osłony twarzy). Noszony na karku.
• Długi okres pracy baterii: do 9 godzin ciągłej eksploatacji oraz szybkie ładowanie nie przekraczające 2 godzin. Alarm ostrzegający o niskim poziomie naładowania baterii zawsze zapewnia ochronę wszystkim użytkownikom.

• Niezawodny i trwały: solidna, odporna na wstrząsy obudowa. Objęty 3 – letnią gwarancją.

MĄDRY WYBÓR
• Redukcja ilości odpadów: system wielokrotnego użytku znacznie redukuje potrzebę korzystania z jednorazowych masek, koszt usuwania odpadów oraz negatywny wpływ na środowisko.
• Eliminacja konieczności magazynowania: modułowy elastyczny system skalowalny do intensywnego użytkowania. Szczególnie efektywny w sytuacjach wysokiego zagrożenia takich jak pandemie.
• Zapewnienie skuteczności i efektywności: prosty system z niewielką ilością elementów. Czas zakładania i zdejmowania krótszy niż 10 sekund. Komfortowy w użyciu przez dłuższy okres czasu.
• Uproszczony system dopasowywania: nadmuch powietrza z technologią AirSensit™ oraz osobisty system regulacji mający zastosowanie do wielu typów twarzy pozwalają zawsze osiągnąć wysoki wynik testu dopasowania.
• Integracja ze standardowymi procesami: materiał jakości medycznej może być dezynfekowany standardowymi środkami szpitalnymi. Może być myty/dezynfekowany na oddziale lub w scentralizowanym punkcie przygotowywania sprzętu do ponownego użytku.

• Elastyczne opcje szkolenia: możliwość szybkiego i dokładnego przeszkolenia licznej grupy osób w krótkim czasie. Materiał szkoleniowy jest dostępny online, zaś zespół obsługi klientów wspiera użytkowników w procesie szkolenia.

GOTOWY DO UŻYTKU W TRZECH PROSTYCH KROKACH
CleanSpace Halo jest intuicyjny w użyciu i można go szybko zainstalować w trzech prostych krokach – Włącz; Podłącz maskę; Dopasuj maskę i zacznij używać, Inteligentna zautomatyzowana technologia wyczuwa oddech użytkownika by włączyć i wyłączyć przepływ powietrza.

 

Zapytaj o ofertę

Napisz mail

Zadzwoń

+48 516 614 547
+48 518 717 477
+48 606 749 879

Skorzystaj z formularza kontaktowego

.